Pracownik biurowy w dziale sprzedaży

Opis stanowiska

  • szukanie i nawiazywanie współpracy z nowymi klientami, budowanie bazy,
  • obsługa i koordynacja bieżącej sprzedazy,
  • wysyłanie ofert, realizowanie zamówień, wystawianie faktur sprzedażowych, rozliczanie płatnosci itp.,
  • nadzór nad dokumentami firmowymi oraz ich odpowiednie zabezpieczenie i archiwizacja,
  • raportowanie bieżącej działalnosci,
  • budowanie odpowiedniego wizerunku firmy podczas kontaktu z klientami,

Kandydaci powinni mieć:

  • minimum średnie wykształcenie, mile widziane o profilu ekonomicznym lub pokrewnym,
  • doświadczenie we współpracy z klientami, najlepiej w branży budowlanej,
  • kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra organizacja pracy własnej, proaktywność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • dobra znajomość MS Office ( zwłaszcza Excel, Word),
  • motywacja, uśmiech i chęć do pracy.

W zamian oferujemy:

  • umowę na cały etat,
  • czas pracy w godzinach 8-16,
  • przyjazne warunki pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: dmb@dmb.com.pl.

Aktualności

Certyfikat IMBiTB

2023-06-20

czytaj więcej »
więcej aktualności »