Warszawa i obręb 30 km od centrum

Handlowcy:
Arkadiusz Śrutwa

Arkadiusz Śrutwa

tel: 513-144-993,

tel: 605-104-415

e-mail: arkadiusz.s@dmb.com.pl

Województwa: wielkopolskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie

Handlowcy:
Żywilla Okła

Żywilla Okła

tel.:  607-674-473

tel.:  (58) 718 22 35

e-mail: zokla@dmb.com.pl

Robert Król

Robert Król

tel.:  601 645-917

e-mail: robert.k@dmb.com.pl

Województwa: łódzkie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, mazowieckie

Handlowcy:
Anna Zawada

Anna Zawada

tel/fax: 22 685-31-00

tel:  501-757-118  

e-mail: anna.z@dmb.com.pl

Benedykt Ostrowski

Benedykt Ostrowski

tel.:  502-448-051

e-mail: benedykt.o@dmb.com.pl

Marek Zegarek

Marek Zegarek

tel:  601-645-931

e-mail: marek.z@dmb.com.pl

Województwa: dolnośląskie, opolskie, lubuskie, łódzkie, wielkopolskie

Handlowcy:
Katarzyna Jobda

Katarzyna Jobda

tel/fax: 25 685-31-00

tel:  601-645-408

e-mail: katarzyna.j@dmb.com.pl

Łukasz Jęczmieniak

Łukasz Jęczmieniak

tel.:  601-644-985

e-mail: lukasz.j@dmb.com.pl

Aktualności

Już w sprzedaży!!! Nowe impregnaty rozpuszczalnikowe do powierzchni chłonnych!!!!

2018-06-14

czytaj więcej »

NOWOŚĆ!!! Qpleśń - preparat na pleśń i grzyby

2018-06-14

czytaj więcej »
więcej aktualności »